פשוט למכור - מדריך למכירת דירה
.

כמעט שם! מלא את הפרטים והמדריך בדרך אליך!

הרשם להורדת המדריך - פשוט למכור דירה בראש שקט!

דילן מסוארי מציג

פשוט למכור
(מדריך למכירת דירה בראש שקט)

אם החלטת למכור את הבית, כנראה שיש לך סיבה ממש טובה אבל לפעמים החיפזון לעבור למקום החדש מטשטש את שיקול הדעת ויכול לגרום לך לעגל פינות ולחפש קיצורי דרך כדי להגיע מהר ליעד הנכסף. פשוט למכור זהו ספרון דגיטלי המקבץ בתוכו טעויות קריטיות של מוכרי דירות בישראל אשר יצעיד אותך בביטחון להתחלה החדשה שלך. (חינם לזמן מוגבל)

בעסקת נדל"ן - אין מקום לטעויות!
(האם אתה יכול להרשות לעצמך טעות משפטית במכירת דירה? התשובה בסרטון...
)

_______________

קוראים מספרים

"כמה שאתה חושב שאתה יודע, תמיד יש מה ללמוד...

למרות שכבר יצא לי למכור 3 דירות בחיי, המדריך הזה פותח לך את העיניים לדברים שלא הכרת אבל יותר מזה הוא מחדד לך את המשמעות וההשלכות של הדברים וזה קריטי במכירת דירה. 
 

"מומלץ בחום למי שמחפש ראש שקט...

אני ממליצה בחום על המדריך הזה, הוא מתמצת את הדברים בשפה פשוטה ועושה לך סדר בראש לגבי מה שמחכה לך בדרך ובכיף הייתי מוכנה לשים עליו כמה שקלים. מתנה של ממש


 

_______________

שאלות נפוצות

מה מקבלים? מדריך (ספרון) דגיטלי

במדריך אני משקף לכם את הדברים מתוך שנים של ניסיון בתחום כדי שלא תחזרו על טעויות שאחרים עשו לפניכם. (חכם לומד מהטעויות של עצמו, פיקח לומד מטעויות של אחרים).

אפשר להשיג את המידע הזה באינטרנט?

סביר להניח, רק שזה ייקח לך הרבה יותר זמן ולך תדע מי עומד מאחורי הדברים. כל אחד יכול לכתוב מאמרים באינטרנט אבל אתה לא באמת יודע מה רמת המקצועיות של הדברים. מה גם, שלא תמיד תדע מה לחפש וכאן הכל כבר מוכן מראש.

בשביל זה יש עו"ד, לא?

נכון. המדריך הזה לא נועד להחליף עו"ד אלא מתייחס לשלבים הראשוניים שבהם רוב המוכרים מתנהלים עדיין לבד. אפשר להגדיר את זה כמו טיפול מונע לטעויות שיהיה קשה מאוד לעו"ד להוציא אתכם מזה.

איך מורידים אותו?

פשוט מאוד. לחצו על אחד מכפתורי ההורדה שבאתר וזה יוביל אתכם לדף עם טופס להשארת פרטים. מלאו את הטופס ולחצו על שליחה ותוך דקות המדריך ינחת אצלכם במייל.
(בדקו שהשארתם מייל תקין)

כמה זה עולה?

המדריך כרגע בחינם לזמן מוגבל. המטרה היא קודם כל לשתף אתכם בידע שנרכש מתוך שנים של ניסיון בתחום כדי לעזור לכם להימנע מטעויות יקרות. במידה ותרצו אח"כ להתקדם לפגישת היכרות או פגישת ייעוץ... נשמח לעמוד לרשותכם.

קצת עליי...

נדל"ן, זו המומחיות שלנו... אל תתפשרו על פחות!

לפרטים נוספים, צרו קשר עם משרד עו"ד מסוארי - נדל"ן ומקרקעין
079-5740020 | masuari.law@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.